Para Yatırma

Sitedeki hesabınıza çok hızlı ve güvenli bir şekilde para yatırmak istiyorsanız yazımızı detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. . Peki bunun için ne mi yapacaksınız? Elbette üye olduktan ve hesabınızı oluşturduktan sonra, para yatırma işlemi yapacaksınız.

Ödemeleriniz doğrultusunda da firma, sizler için pek çok yöntemi bir araya getiriyor. İstekleriniz doğrultusunda bir tanesini seçerek kolayca hesabınıza para yatırabilir ve kazanç olanaklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tabi işlem süreçlerini anlatmaya başlamadan önce sizlerle Best10 para yatırma seçeneklerini paylaşacağım arkadaşlar.

Talep ederseniz hepsini tek tek kısa notlar halinde açıklamak isterim. Hem bu şekilde yatırım limitlerini veya işlem süreçlerini de bir bakıma sizlere göstermiş olurum. Hemen aşağıda görebilirsiniz.

GÜVENİLİR YATIRIM SEÇENEKLERİ

best10 para yatırmacepbank dahil olmak üzere tam 7 farklı ödeme yöntemi ile best10 hesabınıza para yatırımı yapabilirsiniz. Ayrıca yatırımlarınızı Cepbank ile yapmışsanız, tüm para çekme yöntemleri ile çekimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani bu konuda bir sınırlama olmayacak.

Cepbank ile yatırım yapacaksanız, hesabınıza en az 50 TL, en fazla da 1.000 TL ödeme gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sizden herhangi bir işlem ücreti alınmayacağı gibi, maksimum 30 dakika içerisinde de ödemeniz tamamlanmış olacak.

E-Pro ile para yatırma: Aslında bakıldığı zaman E-Pro, Visa Kredi Kartı ya da Banka Kartınızı kullanarak yapabileceğiniz ödemeleri kapsamaktadır.

Bu seçenek ile yapacağınız yatırımların tümü 3D Güvenlik Önlemleri” kapsamında koruma altında olacak ve hiçbir bilginiz dışarıya verilmeyecektir. Tamamen güvenli bir şekilde, kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak ödemelerinizi yapabileceksiniz.

E-Pro ile para yatırma işlemleri ise, en düşük 50 TL, en yüksek de 2.500 TL üzerinden kabul ediliyor. İşlem ücreti yine yok ve paranız anında hesabınıza geçer.

Ecopayz ile para yatırma: Son zamanlarda sıkça tercih edilen ödeme yöntemlerinden bir tanesi olup oıldukça hızlı ve güvenilirdir. Klasik bir elektronik cüzdan hizmeti veren Ecopayz’i, Best10 hesabınıza para yatırmak için kullanabilirsiniz.

Yatırımlarınızdaki limitler ise minimum 20 TL, maksimum 27.000 TL olmalıdır. Ecopayz üzerinde herhangi bir komisyon, masraf ya da işlem ücreti bulunmuyor. İşlem süresi de yok. Anında hesabında!

Paykasa ile para yatırma: Bir ön ödemeli kart sistemi olan Paykasa ile de hesabınıza kolayca para yatırabiliyorsunuz.

Kart içerisinde yer alan para birimi Euro(€) olduğundan ve kart değerleri de belli olduğundan en düşük limitiniz en küçük Paykasa birimi kadardır.

Paykasa kullanarak hesabınıza en az 10€ yatırabilirsiniz. Ayrıca bu metot için maksimum yatırım limiti görmediğimi de söyleyebilirim.

Astropay ile para yatırma: Asrtropay seçeneği de bir ön ödemeli kart sistemi olup, para birimi de Dolar($) olarak işlev görmektedir.

Astropay ile para yatıracağınız zaman, minimum yatırım limitiniz yine en düşük olan kart birimi kadardır. Yani 10$. Ancak yine üst limit görmediğimi söylemeliyim.

Cashixir ile para yatırma: Cashixir hesabınızla best10’a dilediğiniz zaman dilediğiniz miktarda para aktarımı yapabilirsiniz.. Çünkü yatırım limitlerine baktığım zaman, oldukça iyi değerler görüyorum.

Cashixir, bir sanal kart olarak çalışmaktadır. İnternet üzerindeki satış platformlarından kolayca temin edebilirsiniz. Şimdi de gelelim limitlerine;

Bu ödeme seçeneğini kullanacaksanız, hesabınıza yatıracağınız minimum tutar 1 Euro olarak belirtilmiştir. Maksimum da 10.000 Euro yatırım yapabilirsiniz.

Bitcoin ile para yatırma: Bitcoin son derece güvenilir bir ödeme yöntemi olduğu için sizde anında para aktarımı yapabilirsiniz. Para yatırma sayfasında, ilgili ödeme seçeneği dahilinde yer alan adrese para yatırma işlemi gerçekleştirdikten sonra, canlı destek birimi ile irtibata geçeceksiniz.

Ödemeniz kontrol edildikten sonra da, direk olarak hesabınıza işlenecek ve bakiyenizi kullanmaya başlayacaksınız. Bitcoin ödemelerinde herhangi bir işlem ücreti yok ve yatırımlarınız 10 dakika içerisinde hesabınıza işlenir.

Yatırım limitleri ise minimum 20 TL, maksimum da 50.000 TL olarak belirlenmiştir.